Menu:

 

  

Vuoden 2017 tapahtuma-/ kilpailukalenteri


 

7.1. la            yl. Pilkki (kaikki kalat)                                                 
9-13 Narsakkalampi

21.1. la        yl. Pilkki (2x30 min/kaikki kalat/kerroinkisa)           
9-13 Immola, Hakala

5.2. su           yl. Pilkki (2x15 min)                                                     
9-13 Törönlahti,Saimaa

11.2. su     jv. PKS-RUK seuraottelu (15/30 min/S-Market)       
9-13 Simpelejärvi

26.2. su         yl. Pilkki (kaikki kalat)                                                 
9-13 Narsakkalamp
i

5.3. su           yl. Pilkki (kaikki kalat)                                                 
9-13 Vuoksi, Varpasaari

12.3. su        jv. Mestaruuspilkki (kaikki kalat)                               
9-13 Talkkuna, Saimaa

18.3. la          yl. Olutpilkki                                                                
11-15 Rasila, Alppimaja

19.3. su        yl. Pilkki (2x15 min / kaikki kalat)                              
9-13 Kaituri, kauppa

26.3 su         yl. Morri (mäskikisa / kerroinkisa)                             
9-13 Narsakkalampi

29.3. ke        yl. Morri (mäskikisa)                                                    
17-20 Oritlampi

16.5. ti          yl. Kesäonki KKM-RUK seuraottelu                            
18-21 Patotie, Kaukopää

4.6. su         yl. Pm Onki (arvonta klo. 9.15 enn. ilm.)                   
10-14 Saimaan kanava

14.6. ke        yl. Heittouistelu (rannalta)                                         
18-21 Vuoksi, Varpasaari

27.7. to         jv. Mestaruusonki                                                        
18-21 Törönlahti, Saimaa

2.8. ke           yl. Kesäonki                                                                  
18-21 Patotie, Kaukopää

10.8. to         yl. Kesäonki                                                                  
18-21 Patotie, Kaukopää

16.8. ke         yl. Kesäonki                                                                  
18-21 Vuoksi, Varpasaari

27.8. su        yl. Lasten ja nuorten kesäonki                                   
10-12 Vuoksi, Varpasaari

9.9. la            jv. Mestaruus laituripilkki                                            
9-13 Lammassaari, Imatra

23.9. la       yl. Leijona-Uistelu XV (Saimaa-Cup)                           
9-16 Rasila laivalaituri

7.10. la          yl.  Tuulastus                                                                                      
20-24 Vuoksi, Varpasaari